Nasza strona na Facebooku!

Aktualności

BEZGLUTEN zwycięzcą 2009

Szanowni Klienci, Partnerzy oraz Sympatycy Firmy BEZGLUTEN,
 
Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt podzielić się z Państwem wspaniałą wiadomością, jaką jest fakt, iż nasza firma po raz kolejny odniosła ogromny sukces w Ogólnopolskim Konkursie na NAJLEPSZY PRODUKT BEZGLUTENOWY ROKU 2009.
 
Tytuł NAJLEPSZY PRODUKT BEZGLUTENOWY ROKU 2009 W POLSCE i Nagrodę Główną otrzymały nasze BEZGLUTENOWE BUŁKI CIABATTA – produkt bez skrobi pszennej.
 
Wyróżnienie w grupie Produkty cukiernicze zdobyły nasze MARKIZY BEZGLUTENOWE Z NADZIENIEM KOKOSOWYM – produkt bez skrobi pszennej.
 
Wyróżnienie w grupie Produkty garmażeryjne zdobyła nasza BEZGLUTENOWA ZUPA POMIDOROWA Z RYŻEM – produkt bez skrobi pszennej.
 
Zdobycie Nagrody Głównej i dwóch wyróżnień to dla nas wielki zaszczyt, gdyż w konkursie tym głosują przede wszystkim konsumenci, czyli między innymi Państwo – nasi docelowi odbiorcy. Jest to dla nas również potwierdzenie, że to co robimy ma sens i że nasze wyroby na prawdę cieszą się Państwa uznaniem i że smakują one coraz większej grupie klientów.
 
BARDZO DZIĘKUJEMY za wszystkie głosy, które oddaliście Państwo na nasze produkty. Tym samym obiecujemy, że nieustannie będziemy dokładać wszelkich starań, aby nasze wyroby były jak najlepszej jakości, spełniały Państwa oczekiwania i że w przyszłym roku pojawią się kolejne, nowe produkty, które mamy nadzieję pozwolą Państwu na urozmaicenie Waszej diety i zaspokojenie wszystkich gustów smakowych.
 
Z wyrazami szacunku Dyrekcja oraz pracownicy Firmy BEZLUTEN.