Nasza strona na Facebooku!

Aktualności

Bezgluten zwyciezcą 2010

Szanowni Klienci, Partnerzy oraz Sympatycy Firmy BEZGLUTEN,

 

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt podzielić się z Państwem wspaniałą wiadomością, jaką jest fakt, iż nasza firma po raz kolejny odniosła ogromny sukces w Ogólnopolskim Konkursie na NAJLEPSZY PRODUKT BEZGLUTENOWY ROKU.

Tytuł NAJLEPSZY PRODUKT BEZGLUTENOWY W POLSCE oraz nagroda główna po raz trzeci został przyznany naszej firmie. W roku 2010 zwycięzcą konkursu został produkt:

 

CHOCO CHOCO – Bezglutenowe biszkopty w polewie kakaowej – Jest to produkt z naszej innowacyjnej linii bezglutenowych produktów bez skrobi pszennej.

Zdobycie po raz kolejny Nagrody Głównej w tak prestiżowym konkursie to dla nas wielki zaszczyt, gdyż głosują w nim przede wszystkim konsumenci, czyli między innymi Państwo – nasi docelowi odbiorcy. Jest to dla nas potwierdzenie, że po raz kolejny zaufaliście Państwo naszej firmie i że nasze wyroby cieszą się Państwa uznaniem i że smakują one coraz większej grupie klientów.

BARDZO DZIĘKUJEMY za wszystkie głosy, które oddaliście Państwo na nasze produkty. Tym samym obiecujemy, że nieustannie będziemy dokładać wszelkich starań, aby nasze wyroby były jeszcze lepsze, spełniały Państwa oczekiwania i że w przyszłym roku pojawią się kolejne, nowe produkty, które mamy nadzieję pozwolą Państwu na urozmaicenie Waszej diety i zaspokojenie wszystkich gustów smakowych.