Nasza strona na Facebooku!

Aktualności

NAJLEPSZY PRODUKT BEZGUTENOWY ROKU 2012

Szanowni Klienci, Partnerzy oraz Sympatycy Firmy BEZGLUTEN,

 

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt podzielić się z Państwem wspaniałą wiadomością, jaką jest fakt, iż nasza firma po raz kolejny odniosła ogromny sukces w Ogólnopolskim Konkursie na NAJLEPSZY PRODUKT BEZGLUTENOWY ROKU 2012.

 

Tytuł NAJLEPSZY PRODUKT BEZGLUTENOWY ROKU 2012 W POLSCE i Nagrodę Główną otrzymały nasze BEZGLUTENOWE CIASTKA - CHOCOLATIO – produkt bez skrobi pszennej.

  

Zdobycie Nagrody Głównej to dla nas wielki zaszczyt, gdyż w konkursie tym głosują przede wszystkim konsumenci, czyli między innymi Państwo – nasi docelowi odbiorcy. Jest to dla nas również potwierdzenie, że to co robimy ma sens i że nasze wyroby na prawdę cieszą się Państwa uznaniem i że smakują one coraz większej grupie klientów.

 

BARDZO DZIĘKUJEMY za wszystkie głosy, które oddaliście Państwo na nasze produkty. Tym samym obiecujemy, że nieustannie będziemy dokładać wszelkich starań, aby nasze wyroby były jak najlepszej jakości, spełniały Państwa oczekiwania i że w przyszłym roku pojawią się kolejne, nowe produkty, które mamy nadzieję pozwolą Państwu na urozmaicenie Waszej diety i zaspokojenie wszystkich gustów smakowych.

 

Z wyrazami szacunku Dyrekcja oraz pracownicy Firmy BEZLUTEN.