Nasza strona na Facebooku!
 • CHLEBY ŚWIEŻE

  Witamina D, miód wielokwiatowy,
  surowce super foods.

 • KarmeLOVE

  Pyszne ciasto
  do samodzielnego wykonania

 • TORTILLA

  Idealna na
  spotkania

 • BUŁKI PKU

  Nowa receptura,
  lepszy smak

przejdź do sklepu

O nas

TWORZYMY BEZGLUTENOWĄ JAKOŚĆ ŻYCIA.

Jestśmy liderem produkcji artykułów bezglutenowych oraz niskobiałkowych na rynku polskim od ponad dekady. Z dużym powodzeniem nasze wyroby zdobywają również rynki zagraniczn. Produkujemy według innowacyjnych receptur i technologii w naszym nowoczesnym zakładzie, który przeznaczony jest tylko i wyłącznie do produkcji bezglutenowej. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści. Posiadamy własne laboratoria: badawcze oraz rozwojowo- wdrożeniowe. Ogromną wagę przykładamy do logistyki  oraz terminowych dostaw.

PRODUKTY

Korzystając z naszej wiedzy, doświadczenia oraz pasji, tworzymy produkty bezglutenowe oraz niskobiałkowe o najwyższej jakości, wyśmienitym smaku oraz szerokim wyborze. Nasze wysiłki zmierzają do tego, aby celiakia i fenyloketonuria przestały ograniczać.      

 

BEZPIECZEŃSTWO

Jako cel stawiamy sobie dbałość o bezpieczeństwo i jakość wytwarzanych produktów oraz ciągłe udoskonalanie i poszerzanie oferty w oparciu o zmieniające się potrzeby konsumentów.  Szczególną uwagę przykładamy do jakości surowców z których wytwarzane są nasze produkty. Współpracujemy tyko ze sprawdzonymi dostawcami. Aby zapewnić naszym wyrobom najwyższy poziom wprowadziliśmy międzynarodowy standard kontroli jakości i bezpieczeństwa żywności BRC Food v.7 oraz IFS v.6.

 

      

 

NAGRODY               

Jesteśmy wielokrotnym laureatem Głównej Nagrody oraz wyróżnień w ogólnokrajowym konkursie na Najlepszy Produkt Bezglutenowy Roku oraz zdobywcą I miejsca w konsumenckim konkursie organizowanym na Targach Gluten Free Expo na Najlepsze Pieczywo Bezglutenowe roku 2015.