Nasza strona na Facebooku!

Aktualności

BEZGLUTENOWE WAKACJE 2016

NA BEZGLUTENOWE WAKACJE W 2016 ROKU ZAPRASZAMY NA WARMIĘ I MAZURY


W okresie od 30 lipca do 13 sierpnia br. Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Celiakię „Przekreślony Kłos” zaprasza dzieci w wieku szkolnym (chorych na celiakię) na kolonie bezglutenowe.

 
 


Gościć będziemy w Hotelu Księżycowy Dworek w Gierłoży k/Kętrzyna nad jeziorem Siercze. Zakwaterowanie w pokojach 3 osobowych o podwyższonym standardzie z pełnym węzłem sanitarnym. Wokół hotelu obszerny teren do zabaw oraz zajęć z dziećmi. Hotel ma własną restaurację, serwującą bardzo smaczne i urozmaicone jedzenie oraz gwarantującą pełne przestrzeganie diety bezglutenowej.
 

Dzieciom proponujemy atrakcyjny i aktywny wypoczynek. Uczestnicy kolonii poznają piękno Warmii i Mazur oraz będą mały czas na rekreację i zabawę. W programie między innymi:
● wycieczka do Lidzbarka Warmińskiego w tym zwiedzanie Zamku i innych zabytków,
● wycieczka i zwiedzanie Zamku w Reszelu oraz Sanktuarium w Świętej Lipce,
● wycieczka nad jezioro Śniardwy i do rezerwatu nad jezioro Łuknajno,
● wycieczka do Węgorzewa,
● całodniowy pobyt w Mazurolandzie – świecie zabaw i atrakcji dla dzieci,
● pobyt w Parku Wodnym Tropikana – Hotel Gołębiewski w Mikołajkach,
● oraz wyjazdy na kompleks basenów w Kętrzynie, poznanie miejscowych zabytków i ciekawostek oraz zwiedzanie Wilczego Szańca.
 

Dzieciom zapewniamy również różnorodne gry, zabawy i konkursy oraz zajęcia Kolorowej Kuchni Bezglutenowej. Fachową opiekę pedagogiczną (grupy 10 osobowe) i dietetyczną gwarantuje doświadczona kadra. Wyjazd grupy kolonijnej autobusem z Bydgoszczy; autobus pozostaje do dyspozycji kolonistów i po koloniach odwozi grupę do Bydgoszczy.
 

Całkowity koszt pobytu na koloniach wynosi 2.300,00 zł, ale odpłatność uczestnika 1.500,00 zł. Różnicę dofinansowuje dzieciom Stowarzyszenie „Przekreślony Kłos”.
 

Szczegółowe informacje o koloniach można uzyskać wyłącznie telefonicznie – nr telefonu: 602 623 218