Nasza strona na Facebooku!

Aktualności

Pierwsza restauracja bezglutenowa w Krakowie

Szanowni Klienci, oraz sympatycy firmy BEZGLUTEN

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Państwa do centrum Krakowa, do eleganckiego i nastrojowego lokalu w sąsiedztwie Wawelu, gdzie przy współpracy z naszą firmą, renomowana Restauracja POD BARANEM serwuje wyśmienite potrawy bezglutenowe.

 

Bogate bezglutenowe menu powstało w oparciu o wieloletnie doświadczenia kucharskie Restauracji oraz szeroką wiedzę na temat diety bezglutenowej naszej firmy.

Wszystkie potrawy bezglutenowe serwowane POD BARANEM przygotowywane są przez wykwalifikowany pod tym kątem personel i bazują w pełni na produktach firmy BEZGLUTEN, co dodatkowo zapewni Państwu ich doskonały smak oraz bezpieczeństwo podczas ich spożywania.

W bogatym bezglutenowym menu znajdziecie Państwo: wyśmienite naleśniki, przepyszne pierogi, krokiety z barszczykiem, bezglutenowe zupy, sosy, doskonałe potrawy mięsne typu Polędwica w borowikach, Chateaubriand, comber z sarny, desery, przystawki i inne. Wszystko przygotowywane jest według ścisłych zasad gotowania potraw bezglutenowych i na bazie składników z firmy BEZGLUTEN.

Mamy nadzieję, że od tej pory każda Państwa wizyta w Krakowie zostanie uwieńczona pysznym posiłkiem bezglutenowym POD BARANEM.

ŻYCZYMY SMACZNEGO!

 

Restauracja Pod Baranem

ul. św. Gertrudy 21
31-049 Kraków
fax: +48 12 429 22 02
tel. +48 12 429 40 22
restauracja@podbaranem.com