Kariera

Magazynier / operator wózka widłowego

Miejsce pracy:  Posądza

Zadania:

  • nadzór przyjęć i wydań towarów,
  • zapewnienie jakości i terminowości dostaw,
  • kompletacja i nadzór nad dokumentacją magazynową,
  • nadzór nad sprzętem magazynowym,
  • zarządzanie zapasami i gospodarką magazynową,
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
  • Utrzymywanie porządku na magazynie
  • Układanie towaru.

Oczekiwania:

  • Doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Uprawnienia UDT i doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Cierpliwość, otwartość i miłe podejście do ludzi
  • znajomość pakietu Office lub programów magazynowych
  • znajomość branży w zakresie magazynowania
  • samodzielność w pracy, zdolności organizacyjne, dokładność i zdyscyplinowanie
  • aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • stabilne zatrudnienie w firmie,
  • pracę w doświadczonym zespole od poniedziałku do piątku

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

We wszystkich innych sprawach można się z nami skontaktować wysyłając zapytanie oraz podając swoje dane poprzez kwestionariusz zamieszczony poniżej, a my odpowiemy Państwu tak szybko jak to będzie możliwe.

upuść plik tutaj lub kliknij / max. 10MB
Zamknij