Kariera

Pakowacz (nocna zmiana)

Miejsce pracy: Posądza

Zadania:

  • pakowanie produktów cukierniczych
  • obsługa maszyn pakujących
  • właściwe oznaczenie opakowań

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy w godzinach nocnych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych czynności i zadań
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Oferujemy:

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV

We wszystkich innych sprawach można się z nami skontaktować wysyłając zapytanie oraz podając swoje dane poprzez kwestionariusz zamieszczony poniżej, a my odpowiemy Państwu tak szybko jak to będzie możliwe.

upuść plik tutaj lub kliknij / max. 10MB
Zamknij