Kariera

Pomoc cukiernika - operator maszyny pakującej-brygadzista

Miejsce pracy: Posądza

Zadania:

  • Pakowanie ręczne i maszynowe wyrobów cukierniczych,
  • Obsługa maszyn pakujących, polewarki, drukarki , etykieciarki
  • Ustawianie parametrów urządzeń do etykietowania
  • Nadzór nad prawidłową pracą urządzeń
  • Nadzór nad pracą zespołu
  • Zgłaszanie usterek do koordynatora produkcji
  • Wsparcie zespołu w prostych czynnościach podczas przestoju maszyn
  • Wypełnianie formularzy oraz niezbędnej dokumentacji
  • Udział w comiesięcznych inwentaryzacjach

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie
  • Obsługa komputera
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej(praca nocna 21-5)
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dynamizm i zaangażowanie
  • doświadczenie w pracy jako operator oraz brygadzista
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność współpracy zespołowej
  • Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

Oferujemy:

  • wynagrodzenie akordowe + atrakcyjna premia
  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • finansowane przez firmę ubezpieczenie opieki medycznej
  • możliwość ubezpieczenia grupowego pracowników

 Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

We wszystkich innych sprawach można się z nami skontaktować wysyłając zapytanie oraz podając swoje dane poprzez kwestionariusz zamieszczony poniżej, a my odpowiemy Państwu tak szybko jak to będzie możliwe.

upuść plik tutaj lub kliknij / max. 10MB
Zamknij