Kariera

Pracownik produkcyjny

Zadania:

  • przygotowywanie półproduktów i produktów ciastkarskich,
  • konfekcjonowanie wyrobów sypkich,
  • sprawdzanie jakości wyrobów przed zapakowaniem ,
  • pakowanie ręczne wyrobów,
  • datowanie i etykietowanie,
  • przekazywanie zapakowanych produktów do działu magazynowania
  • pomoc w przygotowaniu i sporządzaniu comiesięcznych inwentaryzacji.

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość korzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,
  • możliwość korzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

We wszystkich innych sprawach można się z nami skontaktować wysyłając zapytanie oraz podając swoje dane poprzez kwestionariusz zamieszczony poniżej, a my odpowiemy Państwu tak szybko jak to będzie możliwe.

upuść plik tutaj lub kliknij / max. 10MB
Zamknij